 |
У теперішньому світі результативне керування автопарком і засобами здобуває все більшого значення для бізнесу. Підвищені вимоги до точності реєстрації, поліпшення витрат та підвищення охорони заохочують підприємства впроваджувати передові інновації, такі як, CAN-шина, пістолети для АЗС, GPS-супутниковий контроль транспорту та системи автоматизації обліку палива. Ці інструменти дозволяють не лише підвищити продуктивність, але й створити високий ступінь контролю над функціональними процесами, які є основним елементом досягнення мети в середовищі інтенсивної конкуренції.
1. DFM 90AP https://sib-agro.com.ua/oblik-paliva-vitratomiri-dfm-can-zchituvachi/ . CAN-шина – це норма зв'язкової шини, що використовується для підключення мікроконтролерів та пристроїв у автомобільних засобах без впровадження хост-комп'ютера. Вона надає можливість різноманітним електронним модулям автомобіля здійснювати обмін відомостями, забезпечуючи одночасну роботу різноманітних систем (наприклад, мотора, передачі, системи безпеки).
2. колонка паливозаправна. Пістолет для заправок – це профільне устаткування, створене для заповнення перевізних засобів паливом. Вона збирається з лічильника, який вимірює обсяг речовини, що переміщується, насоса для подачі пального з резервуару, та дисплею, на якому показується інформація про обсяг переміщеного палива і його вартість.
3. GPS контроль автопарку Україна. GPS-відстеження транспорту – це технологія контролю місцезнаходження транспортних автомобілів у режимі реального часу з використанням технології світового локалізації (GPS). Вона дає можливість збирати вірні дані про місцезнаходження транспортних засобів, шляхи їх пересування, темп пересування та остановки.
4. Автоматизація обліку палива. Механізація підрахунку пального – це процедура впровадження інноваційних розробок для неавтоматичного контролю витрат паливних ресурсів на фірмах або в автомобільних фірмах. Система автоматизованого обліку надає можливість в реальному часі відстежувати видатки пального, реєстрацію пального резервів, а також оцінювати результативність використання засобів. Це допомагає скорочувати затрати, перешкоджати втраті паливних ресурсів та упорядковувати діяльність автомобільних засобів.
Втілення передових розробок, таких як, CAN-шина, дозатори для АЗС, GPS-моніторинг перевезень та автоматизований контроль підрахунку пального, створює інноваційні перспективи для поліпшення продуктивності менеджменту автомобільними машинами та матеріалами.
|
 |